اصلاح ترجمه متون مختلف بسیاری مواقع می‌تواند نقش یک ابزار کمک آموزشی را برای فردی داشته باشد، که متون ترجمه شده نیمه کاره دارد و در این میان کسی نیست، وی را راهنمایی کند. به منظور ویرایش کردن ترجمه کنونی خود می‌توانید با  مجموعه‌ی ترجمه فوری در ارتباط باشید. از طرفی اصلاح ترجمه متون توسط مترجمین کاربلد و بین المللی ما، حکم سکوی پرتاب را  برای افراد تازه کار در ترجمه متن‌های زبان اصلی دارد. 

اصلاح ترجمه

جهت ثبت سفارش ترجمه و اطلاع از روند کار، با کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان در ارتباط باشید.

02152889000

09198244151

09199170040

اصلاح ترجمه با بهترین مترجمین آسان شد

در جریان اصلاح ترجمه شما تنها نیستید، بلکه در گروه ترجمه فوری در کنار جمعی از مترجمین حرفه‌ای و کارآمدی قرار دارید که مسئولیت ویرایش ترجمه را پذیرفتند. از اینرو هر لحظه که شما نیاز داشته باشید متن‌های مورد نظرتان به صورت ترجمه ویرایش شده به شما عرضه می‌گردد. لذا مرکز ما با همراهی تعدادی مترجمین با تجربه در سراسر کشور، به راحتی می‌تواند اصلاح ترجمه متون خود را در هر شکل و فرمی که درخواست کرده باشید برایتان به مرحله اجرا درآورد.

هزینه اصلاح ترجمه با کیفیت بالا چقدر است؟

هزینه ترجمه را به گونه‌ای محاسبه می‌کنیم که با خیالی آسوده ثبت سفارش تان را انجام دهید. در هر حال مرکز ما برای ادیت ترجمه، برخی موانع را در جامعه شناسایی کرده و سر فرصت راهکار ارائه می‌نماید. توجه داشته باشید که ما برای آرامش هم میهنان کمترین تعرفه‌ها را آن هم با بالاترین کیفیت برای اصلاح ترجمه‌ هایتان در نظر گرفتیم، تا بیشتر از قبل اعتمادتان را جلب نماییم. به هر روی هر متنی از کتاب و مقاله و ... را که داشتید برای اصلاح ترجمه به ویراستاران خبره و توانمند ما محول کنید.

جهت ثبت سفارش ترجمه و اطلاع از روند کار، با کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان در ارتباط باشید.

02152889000

09198244151

09199170040

فرم درخواست سفارش اصلاح ترجمه را تکمیل کن

برای اصلاح ترجمه، چنانچه تصمیم گرفتید متن خود را به مرکز ما بسپارید، بایستی به دو شکل حضوری و غیرحضوری (آنلاین) اقدام نمایید. اگر در تهران هستید و به موسسه ترجمه فوری دسترسی دارید می‌توانید طبق آدرسی که در این صفحه قید شده مراجعه نمایید و سفارش ترجمه اصلاح شده خود را بدهید. منتها زمانی‌که به صورت آنلاین قصد دارید ثبت سفارش ویراستاری ترجمه را انجام دهید، بایستی به کمک لینک به صفحه مورد نظر هدایت شوید و از طریق سایت سفارش اصلاح ترجمه تان را بگذارید تا درخواست تان ثبت شود. در ضمن پیش از ثبت سفارش هم می‌توانید از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

 اصلاح ترجمه