سایت ترجمه فوری تحت عنوان سایت ایران ترجمه آنلاین شروع به فعالیت نمود تا با تنوع خدماتی که در فهرست کاری خود ارائه می‌دهد، بتواند مخاطب خاص و ویژه خود را در سراسر کشور جذب نماید. برای آگاهی مطلوب تر از خدمات این مرکز با ما در این مقاله، تحت نام معرفی خدمات ایران ترجمه آنلاین هم مسیر شوید.

ایران ترجمه آنلاین

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید

ایران ترجمه آنلاین

صدور فاکتور رایگان می باشد
 

                     هزینه ترجمه              ترجمه فوری

تماس در ساعات اداری       02152889000

تماس در ساعات اداری       09198244151

تماس در ساعات غیر اداری   09197733916

                   تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس                           

خدمات ترجمه آنلاین در ایران

در همان ابتدا بدانید که به کمک خدمات ایران ترجمه آنلاین، می‌توانیم کلیه سفارشات حجمی – غیرحجمی را بدون هیچ محدودیت زبانی – زمانی به موقع تحویلتان دهیم. پس، شما برای استفاده بهتر از خدمات سایت ایران ترجمه می‌توانید وارد صفحه  ثبت سفارش شوید و اطلاعات سفارش خود را وارد نمایید. پس از لحظاتی پیش فاکتور رایگان از سوی اپراتور برای شما نمایش داده می‌شود تا بهتر از مجموع هزینه های درخواست خود در ایران ترجمه اینترنتی مطلع شوید. بعد از گذر از این مرحله، چند لحظه دیگر، منتظر تماس کارشناسان موسسه باشید.

ایران و ترجمه آنلاین با گارانتی

در ایران ترجمه آنلاین شما می‌توانید از کلی خدمات بهره مند شوید. اولین مورد آن که شما خود بر حسب نمونه ترجمه های مترجمان ما، مترجم مورد نظر خود را انتخاب می‌‌کنید. مورد بعدی آن که در حین کار ممکن است از سوی شما ادیت ها و یرایش‌هایی درخواست شود. بهتر است بدانید در  بخش ایران ترجمه مجازی شما هیچ گونه مبلغی بابت ویرایش مجدد دریافت نمی‌گردد. دلیلش آن است که کلیه خدمات ایران ترجمه آنلاین دارای گارانتی صد در صدیست.

ایران ترجمه آنلاین با تحویل فوری

در ایران ترجمه آنلاین، اگر شما دارای سفارش حجمی هستید و عجله دارید ادامه مطلب را بخوانید. توصیه می‌کنیم با اطمینان سفارش خود را نهایی کنید، چرا که با تعداد کثیری مترجمین بین المللی و مجربی که در اختیار داریم می‌توانیم در قالب سفارش فوری، درخواست تان را جامع عمل بپوشانیم. مسئولیت پذیری و تعهد بالای مترجمین ما مهمترین آیتم در استخدام آنها بوده. راستی، تا یادمان نرفته به این نکته هم اشاره کنیم که در هنگام تسویه تمامی خدمات ما، اگر به هر دلیلی امکان پرداخت کامل هزینه ها را نداشتید می‌توانید از خدمات پرداخت قسطی استفاده نمایید. دلواپس نباشید این امتیاز شامل شما هم می‌شود حتی اگر سفارش ایران ترجمه آنلاین به اسم فوری ثبت شده باشد.

ایران ترجمه آنلاین