تولید زیرنویس فیلم و سریال

زیرنویس فیلم و سریال

تولید زیرنویس فیلم و سریال به زبان فارسی برای انواع فیلم های خارجی در ترجمه فوری انجام می شود. تماشای فیلم و سریال خارجی که در شبکه‌ های اجتماعی و وب سایت ها به اشتراک گذاشته می شود، طرفداران زیادی دارد. فیلم و سریال جذاب با موضوعات مختلف همیشه مورد استقبال گروه های سنی متفاوت قرار داشته است. اگر فیلم یا سریال دوبله نشده باشد الزاماً باید زیرنویس فارسی هنگام تماشای فیلم به نمایش در آید تا مخاطب از مفهوم فیلم یا سریال مطلع شود.

 زیرنویس فارسی فیلم برای فیلم سینمایی بزرگسالان، فیلم های مستند و سریال های خارجی اغلب انجام می شود. تولید زیرنویس فیلم و سریال به ندرت برای فیلم های مخصوص کودکان اجرا می شود مگر آن که قرار باشد فیلم، انیمیشن یا یک برنامه در کشورهای دیگر در جشنواره به نمایش در آید که در آن صورت، زیرنویس انگلیسی برای فیلم نیز در ترجمه فوری اجرا می شود.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید 

ارزان ترین ترجمه مقاله انگلیسی  

صدور فاکتور رایگان می باشد  

هزینه ترجمه          ترجمه فوری  

تماس در ساعات اداری       02152889000   

تماس در ساعات اداری       09198244151  

تماس در ساعات غیر اداری   09197733916 

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

قیمت تولید زیرنویس فیلم و سریال

تولید زیرنویس فیلم و سریال

زیرنویس فیلم و سریال

قیمت تولید زیرنویس فیلم و سریال به عوامل مختلفی بستگی دارد. همانند خدمات ترجمه فایل صوتی یا تولید فایل صوتی، قیمت زیرنویس فیلم و سریال هم بر اساس دقیقه محاسبه می شود. هزینه ها در موسسات مختلف که این خدمات را ارائه می دهند متفاوت است. معمولاً برای ارائه این خدمات از نرم ‌افزارهای حرفه ‌ای استفاده می ‌شود تا فایل های زیرنویس قابل نمایش روی فیلم و ویدیوها باشند.

 قیمت تولید زیرنویس فیلم و سریال بر اساس زبان ترجمه، سختی و دشواری مکالمات داخل فیلم و نحوه نمایش زیرنویس متفاوت است. معمولاً پروژه های بزرگ و سنگین، گرانتر هستند. هرچه فیلم طولانی تر باشد، قیمت زیر نویس برای آن بیشتر خواهد بود. زیرنویس فیلم باید به گونه ‌ای باشد که در محتوای فیلم، دخالتی نکند اما جملات و کلمات را مطابق با فرهنگ کشور به نمایش بگذارد.اما در ترجمه فوری با داشتن مجربترین مترجمین از سراسر کشور و بدلیل حجم کاری بالا، این سفارش نیز مانند بقیه سفارشات با قیمتی مناسب ارائه میشود.