ترجمه فایل صوتی تصویری

ترجمه فایل صوتی تصویری

ترجمه فایل صوتی تصویری یکی از متداول‌ترین خدمات ترجمه سایت ترجمه فوری است که مزایای زیادی را برای کاربران فراهم می کند. ترجمه فایل صوتی و ترجمه فایل تصویری، هر دو در جایگاه خود بسیار اهمیت دارند. موسساتی که خدمات ترجمه تخصصی را ارائه می دهند به فوت و فن های هر دو انواع ترجمه آشنایی کامل دارند.

معمولاً مترجمان تخصصی برای ترجمه فایل های صوتی تصویری انتخاب می شوند. فایل های صوتی  و فایل های تصویری به انواع مختلفی تقسیم می شوند و می توانند به هر یک از زبان های زنده دنیا تهیه شده باشند. برای تبدیل یک فایل صوتی تصویری به زبان ترجمه فارسی، زحمت زیادی کشیده می‌شود، بنابراین قیمت ترجمه با قیمت ترجمه عادی بسیار متفاوت است. با این وجود ترجمه فوری قیمت مناسبتری را نسبت به سایرین ارائه میدهددر قسمت های بعدی درباره این خدمات بیشتر صحبت می کنیم.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید 

ارزان ترین ترجمه مقاله انگلیسی  

صدور فاکتور رایگان می باشد  

هزینه ترجمه          ترجمه فوری  

تماس در ساعات اداری       02152889000   

تماس در ساعات اداری       09198244151  

تماس در ساعات غیر اداری   09197733916 

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

انواع ترجمه فایل صوتی تصویری

ترجمه فایل صوتی تصویری

ترجمه فایل صوتی تصویری

ترجمه فایل صوتی تصویری به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود. از یک دیدگاه می توان فایل صوتی تصویری را به دو گروه مجزای فایل صوتی و فایل تصویری دسته بندی کرد. خدمات ترجمه برای هر یک قیمت متفاوتی دارد. از دیدگاه دیگر، یک فایل صوتی تصویری شامل فایل است که هم یک ویدیو برای نمایش دارد و هم صوت از آن پخش می شود. ویدیوهای انگیزشی، کلیپ های آموزشی و فیلم های مستند یا فیلم ها و سریال ها همه از گروه فایل صوتی تصویری می باشند.

 برای ترجمه فایل صوتی تصویری از گروه فیلم و سریال به وقت و مهارت بیشتری نیاز است. پرطرفدارترین فایل های صوتی تصویری برای ترجمه، همان ویدیوها و کلیپ های انگیزشی و آموزشی هستند. همه ما با کتاب ‌های صوتی آشنایی داریم. اکثر این کتاب ها از فایل صوتی به زبان انگلیسی مستقیماً به زبان فارسی ترجمه شده اند تا برای ما قابل فهم باشند.

 در میان انواع ترجمه فایل صوتی تصویری، گروهی را هم می توان به فایل های صوتی تصویری مربوط به گروه سنی کودکان اختصاص داد. کتاب های قصه صوتی، انیمیشن های کودکانه، کلیپ های شاد و آموزشی در این دسته قرار می‌گیرند. که ترجمه همه این فایل ها در ترجمه فوری انجام می شود.