هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی

 به دلیل اینکه ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی به دسته های اصلی و زیر شاخه های فرعی تقسیم بندی می شود، محاسبه هزینه ها هم به همین ترتیب متغیر است. برای اینکه با اهمیت هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی بیشتر آشنا شوید در این قسمت نگاه مختصری به انواع ترجمه تخصصی خواهیم داشت.

 بسیاری از سفارش های ترجمه تخصصی شامل ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات آی اس آی، کتاب یا منابع انگلیسی از وبسایت ها هستند. نمونه دیگری از ترجمه تخصصی شامل ترجمه اسناد و مدارک می باشد. ترجمه منابع خبری از انگلیسی به فارسی هم یک ترجمه خاص است که باید قیمت‌گذاری مجزایی برای آن انجام شود. هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی در حالت ترجمه شفاهی و ترجمه همزمان، گران تر از خدمات ترجمه متون است. در این حالت ترجمه به ازای هر ساعت حضور مترجم در محل محاسبه می شود.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید 

ارزان ترین ترجمه مقاله انگلیسی  

صدور فاکتور رایگان می باشد  

هزینه ترجمه          ترجمه فوری  

تماس در ساعات اداری       02152889000   

تماس در ساعات اداری       09198244151  

تماس در ساعات غیر اداری   09197733916 

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

 آشنایی با دسته بندی هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی

 

هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی

 هزینه ترجمه تخصصی

همانطور که در قسمت های فوق هم به آن اشاره کردیم، محاسبه هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی بر اساس معیارهای مختلف می باشد. هزینه به ازای هر کلمه، هزینه ترجمه تخصصی به ازای هر صفحه و هزینه ترجمه برای پنل سفارش عادی یا فوری، نمونه ای از این دسته بندی ها می باشد. برخی از موسسات، قیمت‌گذاری خود را بر این اساس قرار می‌دهند که مترجم سطح معمولی یا مترجم سطح فوری برای این کار انتخاب شود. استفاده از مترجمان حرفه ای تر معمولاً قیمت بیشتری خواهد داشت.

  ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی در موسسه ترجمه فوری

هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی

قیمت ترجمه مقاله

 محاسبه دقیق هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی نیاز به بررسی تیم کارشناسی دارد. با توجه به سخت بودن یا دشوار بودن متن ارائه شده، این قیمت گذاری انجام می شود. موسسه ترجمه فوری یکی از معتبرترین مراکزی است که در حوزه خدمات تایپ و ترجمه به صورت گسترده فعالیت می کند. قیمت ترجمه مقاله آی اس آی از انگلیسی به فارسی، قیمت ترجمه تخصصی کتاب و قیمت ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی برای تمام رشته های دانشگاهی، در این مجموعه بر اساس معیارهای ساده انجام می شود.

ترجمه فوری بهترین قیمت گذاری را ویژه دانشجویان در نظر گرفته تا بتوانند پروژه های خود را در مدت زمان مورد نظر با کیفیت بالا دریافت کنند. خدمات اعزام مترجم همزمان به محل، خدمات ترجمه اسناد و مدارک در محل شرکت، نمونه‌های دیگری هستند که این مجموعه پشتیبانی می کند.