ترجمه کاتالوگ

خدمات ترجمه کاتالوگ

 یکی از مهم‌ترین خدماتی که در گروه ترجمه کاتالوگ ارائه می شود، ترجمه به زبان انگلیسی می باشد. ترجمه انواع کاتالوگ به انگلیسی فرصتی را فراهم می‌آورد که شرکت ‌ها بتوانند خدمات خود را به صورت جهانی به اشتراک بگذارند.

 وب سایت هایی که می‌خواهند محصولات خود را به مشتری خارجی معرفی کنند، کاتالوگ را در قالب pdf تهیه کرده و آن را به صورت یک فایل قابل دانلود در اختیار مخاطب قرار می‌دهند. زمانی کاتالوگ قابل استفاده است که از فارسی به انگلیسی ترجمه شده باشد.

 کاتالوگ انگلیسی بیشتر به شرکت های تولید کننده و شرکت های بازرگانی اختصاص دارد. در مقابل وقتی صحبت از شرکت در نمایشگاه‌ های بین‌المللی به میان می‌آید، ترجمه کاتالوگ به انگلیسی باز هم اهمیت پیدا می‌کند.

 کاتالوگ انگلیسی، نظر مخاطب و مشتری خارجی را جلب کرده و می ‌تواند موجب رونق بازرگانی شود. شرکتی که در یک نمایشگاه خارجی شرکت می‌ کند باید کاتالوگ های خود را به زبان انگلیسی به همراه ببرد. کاتالوگ ها معرف کسب و کارها هستند، بنابراین سرمایه گذاری خاصی باید برای طراحی گرافیک ویژه و ترجمه تخصصی آن اختصاص یابد.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید

ارزان ترین ترجمه مقاله انگلیسی  

صدور فاکتور رایگان می باشد  

هزینه ترجمه          ترجمه فوری  

تماس در ساعات اداری       02152889000  

تماس در ساعات اداری       09198244151  

تماس در ساعات غیر اداری   09197733916 

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

ترجمه کاتالوگ انگلیسی به فارسی

ترجمه کاتالوگ

خدمات ترجمه کاتالوگ

 ترجمه کاتالوگ انگلیسی به فارسی همانند ترجمه یک کاتالوگ به زبان انگلیسی اهمیت دارد. زمانی که بخواهیم یک محصول خارجی را به مشتری ایرانی معرفی کنیم باید ویژگی‌های محصول را به طور دقیق، مطابق با آنچه که در کاتالوگ نوشته شده در اختیار مخاطب قرار دهیم.

در این حالت به خدمات ترجمه تخصصی کاتالوگ از انگلیسی به فارسی نیاز داریم. مهمترین مشتریانی که این خدمات احتیاج دارند شرکت های واردکننده کالا هستند.

 محصولات خارجی در قالب یک بسته بندی به همراه کاتالوگ شرکت یا کاتالوگ دستگاه به زبان انگلیسی به مشتری تحویل داده می شود.

شرکت هایی که واردات کالا را انجام می دهند برای این که بازاریابی دقیقی برای محصولات خود داشته باشند باید کاتالوگ محصول را به زبان فارسی ترجمه کرده و به مشتری ارائه دهند تا آنها بتوانند برای خرید، بهتر تصمیم‌گیری کند. ترجمه انواع کاتالوگ، موجب شناخته شدن یک برند و محصولات آن خواهد شد.