ترجمه فوری

تولید زیرنویس

یکی از دیگر خدمات ترجمه فوری، تولید زیرنویس فیلم ها و سریال های مختلف می باشد که می توانید با استفاده خدمات آنلاین و حضوری رو به این اقدام آورید. در صورتی که شما نیاز به زیرنویس فیلم ها به روش های مختلف داشته باشید؛ بهترین کار ثبت سفارش در ترجمه فوری است تا با هزینه های به صرفه و کیفیت بالا بتوانید

بیشتر بخوانید

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه برای هر یک از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری به یک الزام تبدیل شده است. بنابراین آن ها می بایست تا پیش از جلسه دفاعیه خود حتما چاپ یک مقاله از رساله یا پایان نامه خود را در دست داشته باشند.

بیشتر بخوانید

رفرنس نویسی

رفرنس نویسی یکی از بخش هایی است که در تمامی مقالات و پایان نامه ها و کتب مختلف می بایست به درستی صورت گیرد. در هر پژوهشی نیاز به نوشتن منابع به خوبی حس می شود. اما با توجه به تعداد بالای منابع و نوشتن آن ها به ترتیب بهتر است از نرم افزارهای مختلفی در این زمینه استفاده شود...

بیشتر بخوانید

ارائه خدمات ترجمه انگلیسی با جدیدترین متد

برای ارائه خدمات ترجمه انگلیسی تمام نیرو و توان مرکز "ترجمه فوری" را به کار گرفتیم تا در راستای پیشرفت تکنولوژی، ابزار عرضه خدمات ترجمه انگلیسی ما هم به روز و بکر باشد.

بیشتر بخوانید

تدوین ویدئو

تدوین ویدئو بهتر است توسط تدوینگرهای حرفه ای و خبره در این کار سپرده شود. تدوین و ویراستاری انواع کلیپ و فیلم و سریال و تیزرهای تبلیغاتی با بالاترین کیفیت ممکن توسط افراد خبره و توانمند در این زمینه در مرکز ترجمه فوری انجام می شود که به صورت آنلاین و حضوری در دسترس شماست.

بیشتر بخوانید

سرچ در گوگل

با سرچ در گوگل و گردآوری اطلاعات و یافته های مختلف از منابع اینترنتی بسیار معتبر یا با دانلود کتاب ها و مقالات بسیار سطح بالا می توان تحقیق درسی، مقاله و کتاب و... را با کیفیت بسیار بالایی به رشته نگارش درآورد. اما برای اجرای هر یک از این فرآیندها نیاز به فرد متخصص آن است.

بیشتر بخوانید

ترجمه تخصصی دندانپزشکی

ترجمه تخصصی دندانپزشکی به خصوص برای کسانی که در این رشته در حال تحصیل می باشند می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود و شما می توانید از این خدمات استفاده داشته باشید. ما در این مقاله شما را با خدمات ایران تایپیست در این خصوص آشنا خواهیم کرد و اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می دهیم.

بیشتر بخوانید

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری و حتی دانشجویان کارشناسی می تواند یک رزومه خوب و قوی را بسازد. به همین جهت در صورتی که پایان نامه خود را نوشته و از آن دفاع کرده اید؛ می توانید با ارسال آن به ترجمه فوری در کوتاه ترین فرصت با کیفیت بالایی کتاب خود را دریافت کنند.

بیشتر بخوانید

تهیه پاورپوینت

بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان و به طور کلی پژوهشگران نیاز به تهیه پاورپوینت دارند و می خواهند ظرف مدت زمان بسیار کم و هزینه های پایین و به صرفه بهترین پاورپوینت ها را ارائه سازند. برای این منظور شما می توانید درخواست تهیه پاورپوینت را از مرکز ترجمه فوری بخواهید تا پاورپوینتی بسیار زیبا و مناسبی

بیشتر بخوانید

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی نیاز به گرافیست حرفه ای دارد تا کار طراحی انواع لوگو و بنر و طراحی های روی جلد کتب و مجلات را بتواند با مهارت و دقت نظر بالایی صورت بخشد. خدمات ترجمه فوری در این زمینه بسیار شایان توجه است تا شما بتوانید با خیال راحت سفارش خویش را ثبت کنید و نیاز خود را در زمینه های مختلف برطرف سازید.

بیشتر بخوانید

تحلیل آماری

تحلیل آماری به وسیله برنامه ها و نرم افزارهای مختلفی صورت می گیرد که کار با آن ها تخصصی و نیازمند آموزش و زمان می باشد. در صورت نیاز به تحلیل آماری برای کارهای مربوط به حوزه تحقیقات و پژوهش های خود می توانید از خدمات ترجمه فوری در این راستا بهره مند شوید. کادر مجرب و متخصص این مرکز آماده پذیرش سفارش

بیشتر بخوانید

خلاصه نویسی

در صورتی که کتاب،مقاله یا فایل های صوتی و تصویری و... را در اختیار دارید و می خواهید خلاصه ای از آن ها را با کیفیت بسیار بالا در اختیار داشته باشید؛ می توانید سفارش خلاصه نویسی خود را به صورت حضوری یا غیر حضوری در ترجمه فوری بسپارید تا در سریعترین زمان ممکن و با بازدهی بالایی به سفارشتان رسیدگی شود

بیشتر بخوانید

اجازه برای ترجمه کتاب

اجازه برای ترجمه کتاب یکی از مهم ترین مسائلی است که ذهن بسیاری از علاقمندان به ترجمه و تالیف کتاب را به خود درگیر کرده است و ما در این مقاله قصد داریم در این زمینه با شما صحبت کنیم. ترجمه فوری به عنوان یکی از بهترین مراکز ترجمه کتاب می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

بیشتر بخوانید

انواع ترجمه بدون محدودیت حجم و زبان

برای انواع ترجمه فارسی متون (تخصصی– عمومی) به زبانهای دیگر و بالعکس در صورتی که به دنبال مرکز و نهادی هستید تا با بالاترین کیفیت در اسرع وقت سفارش شما را تحویل دهد، بهتر است برای لحظه‌ای هر چند کوتاه از خدمات سایت ترجمه فوری که راه اندازی کردیم بیشتر اطلاع کسب کنید.

بیشتر بخوانید

ترجمه فوری و تخصصی

اگر نیاز به ترجمه فوری و تخصصی متون مختلف در هر یک از زبان های زنده دنیا دارید و می خواهید بهترین ترجمه ها را در با هزینه های به صرفه ای در اختیار داشته باشید؛ می توانید درخواست ترجمه فوری و تخصصی خود را در موسسه ترجمه فوری ثبت کنید.

بیشتر بخوانید

هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی

به دلیل اینکه ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی به دسته های اصلی و زیر شاخه های فرعی تقسیم بندی می شود، محاسبه هزینه ها هم به همین ترتیب متغیر است. برای اینکه با اهمیت هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی بیشتر آشنا شوید در این قسمت نگاه مختصری به انواع ترجمه تخصصی خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید

اعزام مترجم به محل

اگر بخواهیم خدمات اعزام مترجم به محل را بررسی کنیم، تنها یکی از ده ها نمونه خدمات ترجمه محسوب می‌شود. سفارش ترجمه، متنوع است. شما می توانید خدمات ترجمه را برای ترجمه فوری، ترجمه مقاله آی اس آی، ترجمه بروشور و کاتالوگ، ترجمه کتاب، ترجمه تلفنی و ترجمه شفاهی دریافت کنید.

بیشتر بخوانید

ادیت انگلیسی مقاله

ادیت انگلیسی مقاله چنین تعریف می‌شود که گاهی ممکن است، خودمان مقاله‌ انگلیسی را نوشتیم و قصد داریم به مجله یا کنفرانسی بفرستیم. در این میان از رعایت برخی قواعد نگارشی متن خود اطمینان نداریم و نیاز داریم کسی یا کسانی آن را خوانده و اصلاحاتی در قالب ویرایش انگلیسی مقاله انجام دهند.

بیشتر بخوانید

ترجمه سریع

ترجمه سریع و فوری یعنی متن هایی که برای ترجمه ارسال می‌شوند با سرعت ۲ برابر نسبت به یک ترجمه معمولی، آماده شده و به مشتری تحویل داده می شود. ترجمه فوری یکی از پرطرفدارترین خدمات ترجمه تخصصی به حساب می آید. وقتی شما ترجمه فوری متن را سفارش می دهید یعنی می خواهید در عرض یک یا دو روز، متن شما آماده شود

بیشتر بخوانید

ترجمه فایل صوتی تصویری

ترجمه فایل صوتی تصویری یکی از متداول‌ترین خدمات ترجمه است که مزایای زیادی را برای کاربران فراهم می کند. ترجمه فایل صوتی و ترجمه فایل تصویری، هر دو در جایگاه خود بسیار اهمیت دارند. موسساتی که خدمات ترجمه تخصصی را ارائه می دهند به فوت و فن های هر دو انواع ترجمه آشنایی کامل دارند.

بیشتر بخوانید

ویرایش گرامری مقاله

ویرایش گرامری مقاله فارسی بسیار به ویرایش مقاله انگلیسی شباهت دارد؛ تنها تفاوت این دو مقاله، ساختار نوشتاری و نوع زبان است. در ویرایش مقاله فارسی، کوتاه کردن جملات، روان ‌سازی کلمات و جملات و دوری جستن از اضافه گویی اهمیت زیادی دارد. شخصی که مقالات فارسی را ویرایش می کند باید با دستور زبان فارسی...

بیشتر بخوانید

تولید زیرنویس فیلم و سریال

تولید زیرنویس فیلم و سریال به زبان فارسی برای انواع فیلم های خارجی انجام می شود. تماشای فیلم و سریال خارجی که در شبکه‌ های اجتماعی و وب سایت ها به اشتراک گذاشته می شود، طرفداران زیادی دارد.

بیشتر بخوانید

ترجمه وبسایت

ترجمه وبسایت در کروم و فایرفاکس یکی از ساده‌ترین روش‌های ترجمه‌ای است. وقتی شما صفحه یک وب سایت را بارگذاری کرده‌اید و به یکی از زبان های زنده دنیا منتشر شده است می توانید با مرورگرهای کروم و فایرفاکس، آن صفحه را به زبان دلخواه خود ترجمه کنید.

بیشتر بخوانید

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله isi یکی از گرایش های ترجمه تخصصی محسوب می شود. هم ما معمولاً نام مقاله isi را شنیده ایم. مقالات آی اس آی، مقالاتی هستند که در ژورنال های معتبر بین المللی با رتبه بالا منتشر می‌شوند.

بیشتر بخوانید

ترجمه متن

اگر متون تخصصی و عمومی دارید یا به دنبال ترجمه کاتالوگ یا ترجمه کتاب هستید و می خواهید در اولین فرصت در کوتاهترین زمان، سفارش خود را تحویل بگیرید، قیمت‌های مناسب ترجمه متن را در مجموعه ترجمه فوری پیدا کنید.

بیشتر بخوانید

ترجمه فوری تلگرام

ترجمه فوری تلگرام خاص کسانی است که نیاز به ترجمه از یک زبان اجنبی به فارسی یا از فارسی به زبان های خارجه مختلف را دارند ولی در عین حال فرصتی برای ترجمه ندارند و یا توانایی ترجمه به آن زبان را ندارند. بدین ترتیب این دسته از افراد می توانند به راحتی فایل خود را از طریق تلگرام به موسسه ایران تایپیست و

بیشتر بخوانید

ترجمه سریع

خدمات ترجمه سریع ما را با بهترین کیفیت و بالاترین تضمین تجربه کنید. ما تیمی از بهترین و حرفه ای ترین مترجمین سراسر کشور را با زمینه های تحصیلی متفاوت و گسترده گرد هم آورده ایم تا خدمات ترجمه سریع را با تضمین کیفیت ارائه کنیم

بیشتر بخوانید

ترجمه تخصصی

یکی از مهم ترین رشته هایی که به ترجمه تخصصی و کاملاً حرفه‌ای نیاز دارد، رشته های مرتبط مرتبط با علوم مهندسی است. چه برای اهداف تحصیلی و چه برای اهداف کاری یا امور تحقیقاتی، علوم مهندسی جزو رشته های کاملاً تخصصی دسته بندی می‌شود

بیشتر بخوانید

ترجمه کاتالوگ

ترجمه کاتالوگ به خدمات ترجمه تخصصی گفته می ‌شود که متون خاص نوشته شده در کاتالوگ ها باید از یک زبان به زبان دیگر ترجمه شود. کاتالوگ یا بروشور، متداول ترین ابزارهای تبلیغات چاپی هستند. برای اینکه یک موسسه شرکت یا یک مجموعه فعالیت ها و خدمات خود را بهتر و زیباتر به مخاطب نشان دهد، نیاز به چاپ کاتالوگ

بیشتر بخوانید

ترجمه فوری یک روزه

ترجمه فوری یک روزه به عنوان یکی از مهم ترین مسائلی است که شما ممکن است به آن نیاز داشته باشید و ما قصد داریم در این زمینه با شما صحبت کنیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در ادامه بیشتر در زمینه ترجمه فوری یک روزه با شما صحبت خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید