ترجمه فوری

پایگاه تخصصی ترجمه

پایگاه تخصصی ترجمه، ترجمه فوری در دسترس شماست تا بتوانید از بهترین خدمات ترجمه ارائه شده در این زمینه استفاده داشته باشید. ترجمه تخصصی می تواند یکی از مهم ترین نیازهای امروز بسیاری از شرکت ها، دانشجویان و یا هیئت علمی باشد و دریافت صحیح این خدمات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

بیشتر بخوانید

ترجمه تخصصی مدیریت بازاریابی

ترجمه تخصصی مدیریت بازاریابی علاوه بر دانشجویان این رشته، برای کسانی که در این خصوص فعالیت می کنند نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. خدمات ایران تایپیست در خصوص ترجمه تخصصی مدیریت بازاریابی در این مقاله بیشتر شرح داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید

ویراستاری

ویراستاری متون مختلف از نظر علمی، فنی، ادبی و... در کنار ویراستاری ترجمه از جمله خدمات ترجمه فوری می باشد که با گرد هم آوردن افراد متخصص و متبحر در این زمینه در طی سال ها کسب تجربه و تخصص توانسته است نیاز طیف وسیعی از دانشجویان و افراد و اقشار مختلف مردم را برآورده نماید.

بیشتر بخوانید

گویندگی

گویندگی منابع مختلف از شبکه های اجتماعی گرفته تا خبر و سایت و کتاب و... از دیگر خدماتی است که شما می توانید درخواست خود را از سراسر کشور در مرکز ترجمه فوری به صورت اینترنتی و حضوری در میان گذاشته و از بهترین گویندگان در این زمینه بهره مند گردید.

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی

صفحه آرایی کتاب و بروشور و پایان نامه و مجلات مختلف توسط نرم افزارهای مختلفی صورت می گیرد. هر یک از این برنامه ها خود دارای قابلیت ها و امکانات مختلفی است که می توان با استفاده از قابلیت های آن ها کار صفحه آرایی را با طرز بسیار جالب توجهی به پیش برد.

بیشتر بخوانید

دوبله

دوبله کردن فیلم های خارجی با وجود دوبلورهای بسیار حرفه ای در مرکز ترجمه فوری انجام می شود. دوبلورهایی که سالیان سال در این مرکز مشغول به فعالیت بوده اند و توانسته اند آثار ارزشمندی را از خود به جای بگذارند. بنابراین در صورت نیاز به دوبله کردن فیلم ها توسط افراد حرفه ای با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

تصویرگری کتاب کودک

تصویرگری کتاب کودک به وسیله ابزارآلات و وسایل مختلفی صورت می گیرد که کار با هر یک از آن ها نیازمند مهارت و تخصص بالایی است. شما می توانید سفارش خود را در مرکز ترجمه فوری ثبت کنید تا سفارش به دست افراد ماهر و زبردستی بیفتد که کار را دقت و حساسیت بالا انجام میدهند.

بیشتر بخوانید

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی نیاز به گرافیست حرفه ای دارد تا کار طراحی انواع لوگو و بنر و طراحی های روی جلد کتب و مجلات را بتواند با مهارت و دقت نظر بالایی صورت بخشد. خدمات ترجمه فوری در این زمینه بسیار شایان توجه است تا شما بتوانید با خیال راحت سفارش خویش را ثبت کنید و نیاز خود را در زمینه های مختلف برطرف سازید.

بیشتر بخوانید

تهیه پاورپوینت

بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان و به طور کلی پژوهشگران نیاز به تهیه پاورپوینت دارند و می خواهند ظرف مدت زمان بسیار کم و هزینه های پایین و به صرفه بهترین پاورپوینت ها را ارائه سازند. برای این منظور شما می توانید درخواست تهیه پاورپوینت را از مرکز ترجمه فوری بخواهید.

بیشتر بخوانید

بازنویسی

بازنویسی یک هنر است. کسانی که به فن بازنویسی سایت و جزوات و مقالات و... مشغول هستند؛ به خوبی می دانند که برای ویرایش و از نو نوشتن یک متن می بایست نسبت به آن متن هم اطلاعی در دست داشت و با دانش فنی بالا بتوان از پس هر نوع متنی برآمد. بنابراین در صورت نیاز به بازنویسی با ترجمه فوری تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

تدوین ویدئو

تدوین ویدئو بهتر است توسط تدوینگرهای حرفه ای و خبره در این کار سپرده شود. تدوین و ویراستاری انواع کلیپ و فیلم و سریال و تیزرهای تبلیغاتی با بالاترین کیفیت ممکن توسط افراد خبره و توانمند در این زمینه در مرکز ترجمه فوری انجام می شود که به صورت آنلاین و حضوری در دسترس شماست.

بیشتر بخوانید

تحلیل آماری

تحلیل آماری به وسیله برنامه ها و نرم افزارهای مختلفی صورت می گیرد که کار با آن ها تخصصی و نیازمند آموزش و زمان می باشد. در صورت نیاز به تحلیل آماری برای کارهای مربوط به حوزه تحقیقات و پژوهش های خود می توانید از خدمات ترجمه فوری در این راستا بهره مند شوید. کادر مجرب و متخصص این مرکز آماده پذیرش سفارش

بیشتر بخوانید

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری و حتی دانشجویان کارشناسی می تواند یک رزومه خوب و قوی را بسازد. به همین جهت در صورتی که پایان نامه خود را نوشته و از آن دفاع کرده اید؛ می توانید با ارسال آن به ترجمه فوری در کوتاه ترین فرصت با کیفیت بالایی کتاب خود را دریافت کنند.

بیشتر بخوانید

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه برای هر یک از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری به یک الزام تبدیل شده است. بنابراین آن ها می بایست تا پیش از جلسه دفاعیه خود حتما چاپ یک مقاله از رساله یا پایان نامه خود را در دست داشته باشند.

بیشتر بخوانید

دیتا اینتری

خدمات دیتا اینتری خود شامل موارد و عوامل بسیار زیادی است که با توجه به امنیت داده ها و اطلاعات لازم در این زمینه می بایست اطلاعات آماری یا دیتا اینتری را تنها به دست افرادی سپرد که در این زمینه تجربه لازم را دارند و افراد بسیار مطمئنی هم هستند. مرکز ترجمه فوری از این مزیت ها شما را بهره مند می سازد.

بیشتر بخوانید

رفرنس نویسی

رفرنس نویسی یکی از بخش هایی است که در تمامی مقالات و پایان نامه ها و کتب مختلف می بایست به درستی صورت گیرد. در هر پژوهشی نیاز به نوشتن منابع به خوبی حس می شود. اما با توجه به تعداد بالای منابع و نوشتن آن ها به ترتیب بهتر است از نرم افزارهای مختلفی در این زمینه استفاده شود...

بیشتر بخوانید

خلاصه نویسی

در صورتی که کتاب،مقاله یا فایل های صوتی و تصویری و... را در اختیار دارید و می خواهید خلاصه ای از آن ها را با کیفیت بسیار بالا در اختیار داشته باشید؛ می توانید سفارش خلاصه نویسی خود را به صورت حضوری یا غیر حضوری در ترجمه فوری بسپارید تا در سریعترین زمان ممکن و با بازدهی بالایی به سفارشتان رسیدگی شود

بیشتر بخوانید

کارهای آزمایشگاهی

انجام کارهای آزمایشگاهی مربوط به رشته های مختلف از جمله زیست و شیمی و... می بایست توسط افراد بسیار متخصص و با تجربه ای در این زمینه صورت گیرد. گروه ترجمه فوری در این زمینه توانسته است با گرد هم آوردن افراد متخصص مربوط به هر یک از این رشته ها و با استفاده از به روز ترین تجهیزات گامهای مثبتی بردارد.

بیشتر بخوانید

اجرت هر ورق ترجمه

بسیاری اوقات در جریان اطلاع از اجرت هر ورق ترجمه، مقاله‌ای دارید که در تکمیل مطالعات خود بایستی هر چه سریعتر آن را ترجمه کنید. از اینرو برای این که اطلاعات دقیق تری از حق‌الزحمه هر ورق ترجمه بدست آورید، بالطبع موسساتی معتبر، همچون ترجمه فوری با مشاوره رایگانی که توسط کارشناسان مجرب خود انجام می‌دهد

بیشتر بخوانید

تولید زیرنویس

یکی از دیگر خدمات ترجمه فوری، تولید زیرنویس فیلم ها و سریال های مختلف می باشد که می توانید با استفاده خدمات آنلاین و حضوری رو به این اقدام آورید. در صورتی که شما نیاز به زیرنویس فیلم ها به روش های مختلف داشته باشید؛ بهترین کار ثبت سفارش در ترجمه فوری است تا با هزینه های به صرفه و کیفیت بالا بتوانید

بیشتر بخوانید

سرچ در گوگل

با سرچ در گوگل و گردآوری اطلاعات و یافته های مختلف از منابع اینترنتی بسیار معتبر یا با دانلود کتاب ها و مقالات بسیار سطح بالا می توان تحقیق درسی، مقاله و کتاب و... را با کیفیت بسیار بالایی به رشته نگارش درآورد. اما برای اجرای هر یک از این فرآیندها نیاز به فرد متخصص آن است.

بیشتر بخوانید

ترجمه فوری و تخصصی

اگر نیاز به ترجمه فوری و تخصصی متون مختلف در هر یک از زبان های زنده دنیا دارید و می خواهید بهترین ترجمه ها را در با هزینه های به صرفه ای در اختیار داشته باشید؛ می توانید درخواست ترجمه فوری و تخصصی خود را در موسسه ترجمه فوری ثبت کنید.

بیشتر بخوانید

هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی

به دلیل اینکه ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی به دسته های اصلی و زیر شاخه های فرعی تقسیم بندی می شود، محاسبه هزینه ها هم به همین ترتیب متغیر است. برای اینکه با اهمیت هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی بیشتر آشنا شوید در این قسمت نگاه مختصری به انواع ترجمه تخصصی خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید

اعزام مترجم به محل

اگر بخواهیم خدمات اعزام مترجم به محل را بررسی کنیم، تنها یکی از ده ها نمونه خدمات ترجمه محسوب می‌شود. سفارش ترجمه، متنوع است. شما می توانید خدمات ترجمه را برای ترجمه فوری، ترجمه مقاله آی اس آی، ترجمه بروشور و کاتالوگ، ترجمه کتاب، ترجمه تلفنی و ترجمه شفاهی دریافت کنید.

بیشتر بخوانید

ترجمه سریع

ترجمه سریع و فوری یعنی متن هایی که برای ترجمه ارسال می‌شوند با سرعت ۲ برابر نسبت به یک ترجمه معمولی، آماده شده و به مشتری تحویل داده می شود. ترجمه فوری یکی از پرطرفدارترین خدمات ترجمه تخصصی به حساب می آید. وقتی شما ترجمه فوری متن را سفارش می دهید یعنی می خواهید در عرض یک یا دو روز، متن شما آماده شود

بیشتر بخوانید

ترجمه فایل صوتی تصویری

ترجمه فایل صوتی تصویری یکی از متداول‌ترین خدمات ترجمه است که مزایای زیادی را برای کاربران فراهم می کند. ترجمه فایل صوتی و ترجمه فایل تصویری، هر دو در جایگاه خود بسیار اهمیت دارند. موسساتی که خدمات ترجمه تخصصی را ارائه می دهند به فوت و فن های هر دو انواع ترجمه آشنایی کامل دارند.

بیشتر بخوانید

ویرایش گرامری مقاله

ویرایش گرامری مقاله فارسی بسیار به ویرایش مقاله انگلیسی شباهت دارد؛ تنها تفاوت این دو مقاله، ساختار نوشتاری و نوع زبان است. در ویرایش مقاله فارسی، کوتاه کردن جملات، روان ‌سازی کلمات و جملات و دوری جستن از اضافه گویی اهمیت زیادی دارد. شخصی که مقالات فارسی را ویرایش می کند باید با دستور زبان فارسی...

بیشتر بخوانید

تولید زیرنویس فیلم و سریال

تولید زیرنویس فیلم و سریال به زبان فارسی برای انواع فیلم های خارجی انجام می شود. تماشای فیلم و سریال خارجی که در شبکه‌ های اجتماعی و وب سایت ها به اشتراک گذاشته می شود، طرفداران زیادی دارد.

بیشتر بخوانید

ترجمه وبسایت

ترجمه وبسایت در کروم و فایرفاکس یکی از ساده‌ترین روش‌های ترجمه‌ای است. وقتی شما صفحه یک وب سایت را بارگذاری کرده‌اید و به یکی از زبان های زنده دنیا منتشر شده است می توانید با مرورگرهای کروم و فایرفاکس، آن صفحه را به زبان دلخواه خود ترجمه کنید.

بیشتر بخوانید

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله isi یکی از گرایش های ترجمه تخصصی محسوب می شود. هم ما معمولاً نام مقاله isi را شنیده ایم. مقالات آی اس آی، مقالاتی هستند که در ژورنال های معتبر بین المللی با رتبه بالا منتشر می‌شوند.

بیشتر بخوانید