ترجمه تخصصیترجمه متون تخصصی

 یکی از مهم ترین رشته هایی که به ترجمه تخصصی و کاملاً حرفه‌ای نیاز دارد، رشته های مرتبط مرتبط با علوم مهندسی است. چه برای اهداف تحصیلی و چه برای اهداف کاری یا امور تحقیقاتی، علوم مهندسی جزو رشته های کاملاً تخصصی دسته بندی می‌شود. ترجمه متون تخصصی برای دانشجویان رشته های مهندسی در تمام مقاطع اهمیت دارد.

 ترجمه تخصصی مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک، برق و مخابرات، مهندسی کامپیوتر، مهندسی هوافضا، مهندسی پزشکی، نفت و پتروشیمی، کشاورزی و بسیاری دیگر از رشته های مهندسی به مهارت و دانش کافی در این زمینه نیاز دارد. الزاماً مترجمانی باید این رشته ها را قبول کنند که به متون تخصصی همان رشته مسلط هستند. به طور مثال، مترجمی که به متون مهندسی مکانیک مسلط است نمی‌تواند ترجمه متون حقوق یا جامعه شناسی را انجام دهد.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید

ارزان ترین ترجمه مقاله انگلیسی  

صدور فاکتور رایگان می باشد  

هزینه ترجمه          ترجمه فوری  

تماس در ساعات اداری       02152889000  

تماس در ساعات اداری       09198244151  

تماس در ساعات غیر اداری   09197733916 

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

 

ترجمه تخصصی رشته علوم پایه

ترجمه تخصصی

ترجمه متون تخصصی

 در مقابل رشته های مهندسی، رشته‌های علوم پایه هم به ترجمه تخصصی بسیار نیاز دارند. هر کدام از متن هایی که با چهار رشته اصلی شامل زیست شناسی، زمین شناسی، شیمی و فیزیک در ارتباط است به علوم پایه مربوط می شود. ترجمه متون تخصصی شیمی به مهارت های خاص خود نیاز دارد. برای سایر رشته ها هم همین مسئله وجود دارد که مترجم باید به ترجمه اصطلاحاتی که در علوم پایه متداول است، آشنایی کامل داشته باشد و بتواند معنا و مفهوم فرایندها یا عبارت ها را به درستی منتقل کند.

 ترجمه تخصصی رشته علوم پایه به تمام زبان های زنده دنیا انجام می گیرد. قیمت ترجمه در هر رشته و گرایش متفاوت است. بهتر است برای ثبت سفارش ترجمه متون تخصصی هماهنگی کنید که مترجمی مربوطه حتماً در همان حوزه سابقه کاری و مهارت لازم را داشته باشد.